HONDA SLR 650

Shitet nga: Durim 04 Sht 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Viti: 1996
Komuna: Deçan
Motoçikleta : Kros/Enduro
Prodhuesi: Honda
Modeli: SLR650
Shitet motorr kros , HONDA SLR 650
Motorri eshte ne gjendje perfekte
Posedon dhe nje pale goma extra per asfallt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim