Suzuki -92

Shitet nga: lavdim kuqi 17 Shk 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Deçan
Motoçikleta : Kros/Enduro
shes suzukin ne gjendje te rregullt benzins me 5 shpejtesi esht 50cc
per ma shum info 044/144524 dhe per ma lir smuj mi Shit ka ngjyr te
kalter te qelt ky osht qmim i dimrit SE nuk E kisha shit Kaq Lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim