Goma per kros te asfalltit te reja dunlop shum lir

Shitet nga: Qendrim 21 Shk 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Deçan
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
shes gomat 18-21 e asfalltit per motor kros ju mirpres jon te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim