Dhembezor per kross

Shitet nga: zeqir 13 Tet 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Pajisje : Pjesë rezerve
shes dhomzurin e par dhe te mram me singjir dhe dy goma te paren dhe te mramen dhe masken e par tuning QMimi me marrveshje ..
karburator
dy goma masken
dhomzor 2
singjir
taho meter .te gjitha kto ne gjendje te rregullt..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim