shes golf 2 benzin 1800euro

Shitet nga: vali 08 Mar 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Deçan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Acura
Modeli: MDX
shes golf 2 benzin 1.6 ithjesht 1vit regjistrim golf 2 ika korrikat e golfit 3 dyert elkur armatizerat gjysum gazni dritat neon ngjyr dhe pamje perfekte muzik vler 500euro pa muzik golfi ka tjeter qmim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim