Audi A6 dizel -99

Shitet nga: Lendi 05 Mar 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Deçan
Shitet Audi A 6 Turbo dizel me vellim te motorrit 2,5 eshte ne gjendje shum te mir dhe eshte i ruajtur ne çdo aspekt ashtu ne enterier eshte shum luksoz ka komoditet eshte lekur ,bleresit e interesuar mund ta shohin çdo dite ne Deçan ;
Vetura eshte e ardhur nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim