Audi 80 -90

Shitet nga: fitimi 13 Gsh 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 050 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Deçan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
Shes audi 80 viti 90 turbo disell fabrikisht regjistrim deri 22.09.2015 xhamat me rrym me fellne goma te mira. Boj ndrim me Mzet dhe lop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim