Audi A3

Shitet nga: rexhep 06 Sht 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Deçan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Shes Audi A3 ne gjendje shum te mir esht 1.8 benzin ka rregjistrim deri me 22.09.2015 dhe esht cmim i volitshem

044182853
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim