Audi A4

Shitet nga: Arif 29 Mar 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Deçan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shitet Audi A4 1.8 Benzin
Vetura sapo ardhur nga Zvicrra ne gjendje shum Te mir Brenda dhe jasht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim