BMW 316i Benxin + plin -92

Shitet nga: astrit kasumaj 05 Mar 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Deçan
Shes BMW E36 benxin plin 1.6 ne gjendje te rregullt,motorri osht delfin ne gjendje te shkelqyer nuk e hargjon asni pik ulje , motorri nuk zhytet prej uljes, vetura ska korezion osht e ruajtne ,045406902

*Me dokumentacion te rregullt dhe e gatshme per komunikacion
* Shitet per arsye sepse nuk e voziti sepse kam nje vetur tjeter

* Armotizerat koni ..
* Fellne sport
*remus dhe zo shum te mir

*RKS EDHE 5 MUJ E GJYS!

*benxin plin fabrikisht
*E gjitha ne gjendje te mir dhe sport!.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim