BMW X5 benzin+gaz -02

Shitet nga: Visar 17 Pri 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Deçan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Shes bmw x5 ne gjendje te rregullt optike dhe teknike eshte benzin dhe plin i montuar fabrikisht lkure navi komanda ne vollon full opcione mrena karbon e veshur pragje goma te reja me servise te kryera ne gjendje perfekte regjistrim deri ne dhjetore bej edhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim