AUTO(SHALA) BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE RKS

Shitet nga: Auto Shala blejm vetura 18 Pri 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2013
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Deçan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Bentley
Modeli: Continental
Auto Shala blejm vetura qe nuk i perdorni apo keni me defekte ato me rks dhe pa dogane ofertat mund ti dergoni ne viber ne cdo kohe 24hr

Kontakt : +38649 116 515

Transporti eshte i yni gjindemi ne gjithe vendin.
golf,bmw,audi,mercedes,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim