Hyundai Terracan 2.9 CHDI

Shitet nga: Egzon 28 Mar 07:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Deçan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: Terracan
Gjipi osht i sapoardhur nga zvicra dhe esht ne gjendje te rregullt me targa te zvicres , goma t'dimrit t'reja i gatshem per vozitje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim