Jeep Cherokee -02

Shitet nga: Autoservis Jeep Cherokee 20 Shk 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Shiten Veturat Jeep Cheroke Viti i Prodhimte 1989 Derin Ne 2002 Veturat Mund Ti Shikoni Te Autoservise Jeep Cheroke Ne Deqan Rr.Deshmoret e Kombit Ne Autoservise Jeep Cheroke Mund te bleni pjes per te gjithe automjete dhe mund te beni sevisin e automjetet te ndryshme Autoservise Jeep Cheroke Mund Te kontaktoni edhe ne faqen e facebook https://www.facebook.com/pages/Autoservis-Jeep-Cherokee/1565268657090642?fref=ts
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim