Kia 2.9 dizel

Shitet nga: miftar 09 Mar 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
bejm ndrrim me mjete bujqsore mvarsisht qka me konvenon
kerri osht shum i rujtun dhe shum i pershtashem per familje me 7 ulse i ardhur nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim