MERCEDES BENZ 220 E KLAS AVANGARD -03

Shitet nga: Hasan 17 Shk 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Vetura eshte shume e ruajtur, ka regjistrim deri ne etor 2015, Tipi Avagard me konfor shume t emire, Eshte importuar para dy viteve nga Gjermanija, Ka Goma te reja dhe felln bashkekohore.Ka mundesi edhe te nderriit me ndonji veture tjeter . Harxhon ne rruge te hapur 6 l. dizel ne 100 km.uk ka nevoje per donji intervenim .

çmimi konform marrevehjes!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim