Mercedes 200 DISEL -86 regj.30.11.NDRIM I MUNDSHEM

Shitet nga: fitimi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Deçan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
MERCEDESI DISEL VITI 86 ASHT NE GJENDJE TE RREGULLT REGJISTRIMI DERI ME 30.11.2016 I KA TE SA PO NDRURA ULJEN ME GJITH FILTER,RRYPIN E DINAMS,VAGEN E RRYPIT, ARMOTIZERIN E RRYPIT,SHPAJNERIN E RRYPIT,MBAJTSIN E RRYPIT,ANTIFRIZIN,GOMATI I KA 80 PERQINT TE MIRA,NDRIM I MUNDSHEM ME OPEL VW OSE GJIP SHTOJ EDHE PARE PER MAT MIR DHE MARA PARE PER MAT VOGEL QMIMI PAK I DISKUTUSHEM:ndrim boj edhe me vjeta(mzat) VREJTJE JU LUTEM MOS THIRR MBAS ORES 21:30 BATREIN E RE KA 2 VITE GARANCION
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim