Mitsubishi Pajero Sport FULL EXTRA 4x4 -01 RKS

Shitet nga: Imi 07 Mar 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Deçan
Mitsubishi Pajero Sport Full extra.
Ne gjendje shum te mir ,
Kilometrazha 202000 Km,
Kubikazha 3.0
KA: Navigacion ,goma te reja , panoramen ,4x4 , lekur e bardh ,tempomat,gjomat dhe shipidakin elektronik , gjitha serviset e bera me rregull .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim