Opel Astra

Shitet nga: Bleris Berisha 02 Nën 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1995
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Deçan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shes Opel Astra Ne Gjendje Shum T Mir 1.4 Benzin Regjistrim Edhe 1 Vit Me Goma T Veres Dhe Dimer Pres Blers Serioz Çmimi Sipas Marrveshjes Respekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim