Opel Corsa 1.7 dizel -02

Shitet nga: Argjend 08 Sht 06:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Deçan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Vetura eshte ne gjendje te rregullt 1.7 dizel dhe ka sigurim 1vit ka edhe klim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim