Opel Frontera ne shitje

Shitet nga: Z. 09 Gsh 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Deçan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Frontera
Vetura esht ne gjendje te rregullt, me goma te veres dhe te dimrit, alu bandazhat, CD Radio, te gjitha ne funkcion. Kilometrazha: 181.000 km. Regjistrimi i ka kalu me 01.08.2015. Vetura esht me dokumenta te rregullta. Pronari punon ne gjermani dhe gjindet momentalisht per pushime ne kosov.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim