Opel Vectra 2.0 16V -99

Shitet nga: Muharrem 06 Sht 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Deçan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes opel Vectra, 2.0 16V, Benzin, viti i prodhimit 1999, me ndrrus manual te shpejtesive, rreth 200000km. Te kaluara, jame perdoruesi i pare i saje, me alu felga te mira, me goma te reja m/s, punon dhe eshte ne gjendje perfekte...
E shese per arsye se po me vyjne paret me e regjistru nje makine tjeter!
Fotografit jane origjinale te makines.
Per çdo informacion mund te me kontaktoni ne tel, poashtu edhe ne Viber!
044116936!
Qmimi eshte 2150€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim