Renault 19 benzin -91

Shitet nga: Driton 15 Shk 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR   1 200 EUR

Komuna: Deçan
Renault 19 1.7 benzin
Regjistrim deri ne shkurt 2015
Gjama elektronik,mbyllje qendrore
Goma te dimrit dhe veres
Karrika te lekures
Ne gjendje shume te mire teknike
I servisuar rregullisht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim