Renault Megane dizel -02

Shitet nga: ergys 27 Dhj 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Deçan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Makina ne gjendje te mir mbbyllje e centralizuar me dopjo baxha dhe me dy celsa origjinal rezerv makin me targa dhe letra te paguara deri ne prrill 2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim