Toyota corolla 1.6

Shitet nga: ramiz jahaj 29 Dhj 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Deçan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: Corolla
esh toyota corolla 1.6 eshte ne gjendje krejtesish te rregull i ka goma te dimri dhe te veres fellne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim