VW Golf 5 TDI -04

Shitet nga: Elbasani 15 Pri 23:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Shes Golf 5 TDI, ne gjendje shum te mire, 145 ps.
per informata dhe per cmimin kontakto 049510919 - 044144470
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim