Makin (sharr e trupave)

Shitet nga: Arif 17 Pri 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Shitet makina e cila sherben per perpunimin e drurit (qarjen ) e trupave te ndryshme te (drunjeve). Kjo maqin është mjaft praktike dhe mjaft efikase ne kryrjen e punes se parapar. Kjo sharr është e gatshme per pun vetem duhet te i montohet motorri qoft me rrym qoft motorri i golldonit te cilat e bejn funksionale .
Kjo makin (sharr) e trupave ka perparesi ne shfrytezim sepse perdoret ne qdo vend e leht per transport edhe ne bjeshk mund ta transportoni me lehtesi .Neve ju garantoim per cilesin dhe efikasitetin e saj.Ju mirpresim
Qmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim