Maqin per larjen e tepihave,kockave dhe per iber..

Shitet nga: zenel 28 Pri 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Deçan
shitet maqina per larjen e kockave,tepihave dhe per ibercuk ne gjendje te rregullt te interesuarit te lajmrohen ne numrin e tel...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim