sigma super pro makina me uje mak shpimi pompa uji

Shitet nga: enver 28 Jan 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
kemi vegla per keramik te gjitha tipet made in italy
vegla qe jane te domosdoshme per zhvillim te veprimtaris me efikasitet dhe persosmeri me te madhe
tel 045 316582 045336612 viber 00393473020589
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim