Drrasa

Shitet nga: Ylli 26 Mar 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Shes drrasa bungi frasheri dhe breje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim