Mjete pune per ndertimtari

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: lufaj ag 24 Mar 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Shes mjete pune per ndertimtari
mjetet jane ne vijim:
100 shtylla gjermane 6m - 10€ copa
ela per shtylla - 3,50€ copa
stafa 1,5m - 3,50€ copa
stafa 1,0m - 2,00€ copa
stafa 0,50m - 1,30€ copa
kamion (pa regjistrim)- 2000€
mikser I madh - 600€
Mikser I voGel - 100€
dylbi pune komplet- 500€ (shiko foton)
prerse qeramikash -500€ (shiko foton)
si dhe shum mjete tjera te gjitha me funksion te plote
dhe gjendje te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim