PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES ME ZBRITJE

Shitet nga: DRITARE TE PLASTIKES 20 Mar 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Deçan
PRODHOJM DRITARE TE PLASTIKES ME ZBRITJE:
80:140-85eu pa rolet. kurse me rolet 129eu
80:120-75eu pa rolet kurse me rolet 120eu
80:205-125eu pa rolet kurse me rolet 185eu
60:60 gratis
dyer te humjes nga 250-900EU
Te nderuar klien per prodhimet tona garantojm 15vite .transporti dhe montimi ne ter kosoven si dhe ne shqipri.maqedoni.mal te zi .dritaret jan me tre goma dhe 8cm profil
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim