Pelet, Briket,Llamperi ,Dysheme,Listela,llajsne ..

Shitet nga: xhevdet 19 Jan 07:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Prodhojm dhe shesim pelet dhe briket ekologjik dhe i cilsise se larte si dhe prodhime tjera nga druri.
gjithashtu prodhojm edhe dyer dhe dritare nga plastika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim