Qeshme dhe funtana te ndryshme prej gurit.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Behar Bytyqi 19 Dhj 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
shesim qeshme dhe funtana te ndryshme prej gurit si dhe kryem keto pun prej gurit si:
dyer te oborrit , kamina per mrena , ogjak per flia , mure te llojllojshme , furra buke , tovolina sipas madhsis groilla, etj .
per qdo rast kontakto pronar Behar Bytyqi tel 044 562 177
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim