Sarnafi sika

Shitet nga: ntsh.adi/ 25 Shk 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
bejm izolime
pishina moqale me gme dhe HIDROIZOLIME me materjal zvicrran SARNAFIL qe perdoret per kulma t rrafsha tarasa banjoaranci t perhershum perr gjdo info : 044 828 805 / 049 346 077 ose www.sarnafil-ks com

SELIA Nr-1 Q.M.I MRAPA HIB PETROLL

SELIA Nr-2 TE URA E MADHE FERIZAJ-KAQANIK

FACEBOOK -HIDROIZOLIM ADI-

VIBER +37744828805
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim