JANI-PVC AKSION DYER HYRJES

Shitet nga: JANI-PVC 12 Dhj 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Deçan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
JANI-PVC Aksion i fundvitit dyer te hyrjes duke filluar nga 350 euro.Ne qmim perfshihet transporti + montimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim