dyer dhe dritare

Shitet nga: Islam 21 Nën 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dyer dhe dritare te perdorura ne gjendje shum te mir prodhim i lesnes nga druri
Qmimi shum i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim