Dyer plastike per banjo

Shitet nga: dyer 16 Shk 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 EUR

Komuna: Deçan
Pajisje : Inventar për banjo
Shes dyer per banjo nga plastika (pvc),standarde 80 X 200 qmimi per cop eshte 125 € dyert jan pa gjom eshte komplet panell sikur kjo ne foto, gjithashtu ne baz te porosis bejm dhe me gjam ose pasqyre nga brenda gjithqka ne baz tmarrveshjes.Na kontaktoni ne viber +37744270973
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim