ZBRITJE ROLETA ALUMINI ME IZOLIM 44 EURO M2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ROLUES BULIETE PUN 21 Krr 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

44 EUR

Komuna: Deçan
Pajisje : Qilimë dhe Perde
ROLETA ALUMINI ME IZOLIM 44 EUROM2
ROLETA PVC PLASTIK 23 EURO M2
PERDE ZEBRA 25 EURO M2
PERDE TRAK 10 EURO M2
ETJ ETJ ETJ
TE GJITHA LLOJET KAN 5 VITE GARANCION
VIBER 0037744 171 866
TEL 045 693 412 049 93 1111
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim