Karrige dhe tryeza

Shitet nga: Niki 05 Gsh 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes komplet 4 tryeza me nga 4 karrige ,gjithsej 4 tryeza dhe 16 karrige
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim