Tavoline

Shitet nga: ilir 21 Shk 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Deçan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
She's tavolinen shum te mir shum Pak e perdort rritet bahet e badhe spo kom ven ku me LAN ka6 karrika per me shum +37744413953
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim