Tryeza me gjasht karrika

Shitet nga: avni 15 Sht 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Deçan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
SHitet tryeza me gjasht karrika komplet 100% dru e perdorur eshte blere 500 euro shitet me nje qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim