Shes 2 Friz 125 L dhe 200 L

Shitet nga: Fitim 19 Pri 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   100 EUR

Komuna: Deçan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frizat jan njoni 125 litrav punon shum mir qmimi 70€ dhe tjetrin asht me fijoka 200 L punon shum mir qmimi 70€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim