Skara me plin

Shitet nga: Skara 08 Shk 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Deçan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shes skaren me plin e importume prej zvicrres
Ka tri pjes per pjekje edhe termometer ne kapak si dhe nje plinaq
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim