Kalldaja per nxemje

Shitet nga: L. Mulaj 13 Pri 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Deçan
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Kemi Kalldaja te markave te ndryshme CTC, Pasat, Schmid, Pilatus; Heitzmann, Windhager, Thermo e tjera. 20-220 Kilovat.
Janshum pak te perdorne. Kalldajat jan me Drue, Cymyr, Naft e Berget. Tegjitha kann nje vjret Garanti.
Cmimi sillet 600- 1500€ sipas Kilovateu.
Tel: 0041762064403, pronar nese doni informata p,sh. Per Kilovat, per cmime e tjera.
Nese doni mei pa Kalldajat ne GJAKOV numri Tel: 044459341
Kemi edhe shum Macina tjera per hekra, per Drue, Shtaplera, Agregat, Bicikleta, Goma, Friz e tjera. Te gjitha jan te ardhn nga Zvicerra. Ju presim ten a tel flm. Mulaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim