Shporeta elektrik

Shitet nga: Hasan 01 Sht 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
shporeta elektrik ne gjendje te rregullt dhe jan prodhime Gjermane .....
Qmimi sipas Marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim