Radiator i banjos

Shitet nga: fitim 17 Jan 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   310 EUR

Komuna: Deçan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
radiatort jan shitur kan mbet vetem 1 radiator per banjo 25 ero ventilat me koka 20 ero copa jan gjithsej 7 copa kush i mer komplet 100 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim