Radiator

Shitet nga: fitim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR   310 EUR

Komuna: Deçan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
1 radiator per banjo 25 ero ventilat me koka 20 ero copa 7 copa kush i mer komplet 140 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim