Shitet kamini

Shitet nga: Besmir 05 Pri 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR   220 EUR

Komuna: Deçan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet kamini pothuajse i ri me qmim shum te arsyeshem. Kamini eshte perdorur vetem nje dimer, dhe pasi qe, me nuk kam nevoj per te ka mbetur jasht perdorimit. Se bashku me te vijn edhe gypat (Qyngat) e tymit origjinal te tina siq po shifen edhe ne foto. kaminin mund ta perdorni edhe per ngrohje dhe njehkosisht ka edhe nje furr siper ku mund te perdorni per pjekje apo te ngjajshme.

Qmimi eshte pak i negocjushem, dhe pres bleres serioz dhe qe kan nevoj per nje ngrohje te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim