MIKSER BRUMI PER PIZZA etj...

Shitet nga: Niki 05 Gsh 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

549 EUR

Komuna: Deçan
Prodhimet : Të tjera
shes mikserin 10 kg ne gjendje t mir ,esht importuar nga turqia ,arsyja pse e shes esht sepse kam mbyllur bisnisin dhe nuk me nevoitet me ,garantoj per gjithqka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim